Recent posts

frankly, youpampered slowniksomething is

Uwaga: Tłumaczenia dodatkowych przykładów nie były weryfikowane przez naszych lektorów - mogą zawierać błędy. Jak my byśmy dom ich, sposób by rozpieszczać, co obiekty do oferty. Jak tylko dziecko przyszło, wątpiła, że każdy będzie jak chętny do rozpieszczania jej. The character is introduced as a spoiled and pampered child. Pewnego dnia zadzwoniła i zapytała czy miałbym coś przeciw przynoszeniu jej pudła z rozpieszcza na mojej drodze dom do lunchu. Połącz przyjemne z pożytecznym! Pewnego dnia zadzwoniła i zapytała czy miałbym coś przeciw przynoszeniu jej pudła z rozpieszcza na mojej drodze dom do lunchu. Jemielniak, M. Wypełniając tę rejestrację, akceptujesz the terms of use and privacy policy tej strony. Chyba potrzebujesz kogoś do rozmowy Verb rozpieszczać; pielęgnować; dogadzać; pobłażać;. Wisielec Wisielec Chcesz pograć?

recepta na pieluchomajtki dls seniora

chusteczki pampers sensitive 4x56

Zapamiętaj mnie. Go pamper yourself," she said, and back in my room I saw her point. Please do leave them untouched. Problem jest, została wychowana rozpieszczona bogata dziewczyna. W Twojej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript. Chcę ją rozpieszczać, opiekować się nią. A może wolisz pouczyć się nowych słówek? Twoje rozpieszczone, awangardowe dziecko zamierza pochłonąć świat! Zaloguj się.

Powiązane zwroty — "pampered"

We're all much too busy to pamper you any further. I'il pamper you if you were with me. Angielskiego najszybciej nauczysz się online. I gathered they did not pamper slaves in this house. Wielki słownik angielsko-polski red. Razem wziąwszy, to jest niezwykła okazja by czuć się rozpieszczony i bogaty. Jeśli chcesz przenieść słówka do Trenera słownictwa, kliknij na "Import" na liście słówek. Only he was offering three men to pamper her, not one. Wyniki dla " pampered ". We're all much too busy to pamper you any further. Potrzebować przekonać twoją połowicę, że są rozpieszczanie okazji? Kurs angielskiego eTutor. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć. Tyle że proponował trzem ludziom by rozpieszczać ją, nie jeden.

pamper - Tłumaczenie po polsku - Słownik angielsko-polski Diki

  • I put him down as the pampered son of a millionaire.
  • Dogadzałby sobie trochę ponieważ wyszedł ze swojego łóżka i przygotował do nowego dnia.
  • Oni również ofiarowują jakimś ludziom rzadką okazję by dogadzać sobie.
  • You come out of that tuna feeling fantastic.

Dodatkowe przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności. Tłumaczenia dodatkowych przykładów zdań również generowane są przez automatyczny moduł i nie są weryfikowane przez naszych lektorów. It would be great if we could do without pampers there too. To byłoby wielkie gdybyśmy mogli obyć się rozpieszcza tam też. Tyle że proponował trzem ludziom by rozpieszczać ją, nie jeden. At the moment, he considered nothing more important than pampering her feelings. W tej chwili, nie uważał niczego więcej za ważne niż rozpieszczanie jej uczuć. He'd pamper himself a little as he got out of his bed and prepared for the new day. Dogadzałby sobie trochę ponieważ wyszedł ze swojego łóżka i przygotował do nowego dnia. Women who spent hours each day dressing and pampering themselves. Kobiety, które spędziły godziny każdego dnia ubierając się i dogadzając sobie. They also offer some men the rare chance to pamper themselves. Oni również ofiarowują jakimś ludziom rzadką okazję by dogadzać sobie. How we'd house them, the way to pamper , what facilities to offer. Jak my byśmy dom ich, sposób by rozpieszczać, co obiekty do oferty. Here's a guide on how to pamper them and have some fun, too. Oto przewodnik na jak rozpieszczać ich i mieć jakąś zabawę, również.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Język strony en English pl Polski. Pampered slownik na język polski dostarczane przez Oxford Languages, pampered slownik. Przykłady jednojęzyczne English Jak użyć "pampered" w zdaniu. English Jak użyć "pamper" w zdaniu. English Jak użyć "pamper oneself" w zdaniu. English Jak użyć "rozpieszczony" w zdaniu.

chicken stuffed with huggis cooking time

jak dlugo dzieci nosza pieluchy

pampers o size

Pampered slownik. choyer w języku angielskim

Dodatkowe przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności, pampered slownik. Tłumaczenia dodatkowych przykładów zdań również pampered slownik są przez automatyczny moduł i nie są weryfikowane przez naszych lektorów. Ale do tego czasu czuliśmy też rozpieszczany do opieki. Problem jest, została wychowana rozpieszczona bogata dziewczyna. But these were not pampered recipients of a young girl's love. Ale te były odbiorcami miłości panny nie rozpieszczanymi. Upokarzam go pampered slownik rozpieszczony syn milionera. His face didn't have quite the pampered look of the others. Jego twarz nie miała całkowicie innych rozpieszczone spojrzenie. These were undoubtedly some of the most pampered animals in the world. Te były niewątpliwie jakimś z rozpieszczony zwierząt na świecie. Today, we can all feel pampered and rich, at least in the tub, pampered slownik.

"pampered" - polskie tłumaczenie

Przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności. Pamper yourself; have it all; buy. Zrób coś dla siebie, zdobądź to wszystko, kupuj.

At the moment, he considered nothing more important than pampering her feelings.

pieluchy dla dorosłych w szpitalu

gemini pieluchy dla dorosłych

Author: Zulkiran

2 thoughts on “Pampered slownik

  1. You are absolutely right. In it something is also to me your thought is pleasant. I suggest to take out for the general discussion.

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *